Ogłoszenia
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Miłosiernego  88-100 Inowrocław 11 ul. 800-lecia 23                                                                                                                        26-07-14
Strona główna
Porządek Mszy Św.
Historia
Intencje mszalne
Ogłoszenia
Kontakt

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17 Niedziela Zwykła 27.07.2014

W miesiącu lipcu i sierpniu w tygodniu Msze Św. o godz. 15.oo i 19.oo,

 w niedziele Msze Św. do południa o 7.oo, 9.oo i 10.3o a po południu o 15.oo, 19.oo  i 21.oo. 

Nie ma Mszy Św. o godz. 12.oo ale jest o 21.oo!!!

 

Okazja do Spowiedzi 15 min. przed Mszą Św. z wyjątkiem Mszy Św. dla dzieci w niedzielę o godz. 10.3o.

Dzieci nie spowiadamy w niedzielę!!!

Wakacyjny Dyżur Spowiedniczy w Kościoła Św. Barbary od poniedziałku do soboty od 10.oo do 12.oo.

 

W piątek 25 lipca obchodziliśmy wspomnienie Św. Krzysztofa patrona automobilistów, motocyklistów, rowerzystów i kierowców pojazdów mechanicznych, poświęciliśmy nasze pojazdy.... dzisiaj dziękujemy Bogu  za bezpieczne podróże i w tym duchu wspieramy polskich misjonarzy  w zdobywaniu pojazdów potrzebnych w ich trudnej pracy misyjnej.  Niech nasz udział w akcji   „1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy" będzie pomocą w ewangelizacji świata. Ofiary możemy złożyć do puszek, dzisiaj  po każdej Mszy Św. przy wyjściu z kościoła. 

Uwaga!!! Do chorych udamy się już w najbliższy czwartek 31 lipca od 8.oo. Prosimy poinformować chorych!

W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej dla uczniów podstawówki i gimnazjum w piątek od 18.oo do 19.oo.

Jak co roku w naszej Archidiecezji organizowane są Piesze Pielgrzymki do Częstochowy, tym razem pod hasłem: „Co ty tu robisz, Eliaszu”. Szczegóły dostępne na plakacie przy wyjściu z kościoła. Jutro w poniedziałek z parafii Św. Jadwigi rusza grupa Rąbińska po Mszy Św. o godz. 7.oo.

Bóg zapłać za każdą ofiarę. Zbieramy fundusze na blachodachówkę i remont dachu oraz pomalowanie plebani i kaplicy.   Jak widzimy trwają mimo pogody deszczowej prace... Wszystkim za każdą ofiarę, za ofiary składane w kopertach z deklaracjami i za wszelkie dobro, za pracę,  za wszelką pomoc i życzliwość - wielkie Bóg Zapłać!

Po Mszy Św. zachęcamy do kupienia Przewodnika u ministrantów przy drzwiach  lub w zakrystii.    

Chrystusowi Miłosiernemu zawierzamy nas samych, bliskich naszemu sercu, naszych chorych ...  Modlimy się o pokój na Ukrainie w Ziemi Świętej oraz za wszystkie ofiary tych wojen.....  Zawierzamy, wszystkich wspierających prace remontowe…. Modlimy się za dzieci, młodzież i wszystkich przebywające na wakacje... zawierzamy wszystkich podróżujących na naszych drogach, prosząc dla  nich o bezpieczne powroty…  modląc się z pielgrzymami idącymi na Jasna Górę wołamy..   Pod Twoją obronę...

 

   

Strona główna | Porządek Mszy Św. | Historia | Intencje mszalne | Ogłoszenia | Kontakt

Ostatnia aktualizacja tej witryny: 26-07-14