Ogłoszenia
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Miłosiernego  88-100 Inowrocław 11 ul. 800-lecia 23                                                                                                                        22-08-14
Strona główna
Porządek Mszy Św.
Historia
Intencje mszalne
Ogłoszenia
Kontakt

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

21 Niedziela Zwykła 24.08.2014

W szczególny sposób modlić się dzisiaj za chrześcijan w Iraku, Syrii i Palestynie, którzy cierpią i którzy, proszą nas przede wszystkim o modlitwę, gesty solidarności, proszą, abyśmy nie zostawiali ich samych. 

Po Mszy Św. do puszek zbieramy ofiary dla prześladowanych, cierpiących chrześcijan w Iraku.

 

Do końca sierpnia w tygodniu Msze Św. o godz. 15.oo i 19.oo,  

Jeszcze za tydziań w niedziele Msze Św. do południa o 7.oo, 9.oo i 10.3o

a po południu o 15.oo, 19.oo  i 21.oo. 

Nie ma Mszy Św. o godz. 12.oo ale jest o 21.oo!!!

 

Okazja do Spowiedzi 15 min. przed Mszą Św. z wyjątkiem Mszy Św. dla dzieci w niedzielę o godz. 10.3o.

Dzieci nie spowiadamy w niedzielę!!!

Wakacyjny Dyżur Spowiedniczy w Kościoła Św. Barbary od poniedziałku do soboty od 10.oo do 12.oo.

 

We wtorek 26 sierpnia będziemy przeżywać uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – Pani Jasnogórskiej, której cudowny wizerunek czcimy od ponad sześciu wieków. Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 15.oo z Koronką do Bożego Miłosierdzia i 19.oo po której dodatkowo Eucharystyczne Nabożeństwo Maryjne i Apel Jasnogórski. 

       

W ramach programu zdrowotnego w dniu 25 sierpnia w poniedziałek o godz. 12.oo w Gimnazjum Nr 2 ul. Kiełbasiewicza 7 odbędzie się spotkanie dotyczące skutecznego leczenia stawów i kręgosłupa oraz innych zespołów bólowych na które zaprasza zespół medyczny Exmed. Przy wyjściu z Kościoła do odebrania są druki zaproszeń.

 

W trakcie spotkania będzie można skorzystać z bezpłatnych zabiegów.

 

Bóg zapłać za każdą ofiarę. Zbieramy fundusze na blachodachówkę i remont dachu oraz pomalowanie plebani i kaplicy. Rozbieramy w tygodniu magazyny pokryte eternitem... azbest utylizuje specjalistyczna firma... a my tymczasowo przenieśliśmy narzędzia i materiały budowlane  do kaplicy. Jak widzimy trwają prace... Wszystkim za każdą ofiarę, za ofiary składane w kopertach z deklaracjami i za wszelkie dobro, za pracę,  za wszelką pomoc i życzliwość - wielkie Bóg Zapłać!

 

Po Mszy Św. zachęcamy do kupienia Przewodnika przy drzwiach  lub w zakrystii.    

 

Chrystusowi Miłosiernemu zawierzamy nas samych, bliskich naszemu sercu, naszych chorych ...  Modlimy się o pokój na Ukrainie, w Ziemi Świętej i Iraku oraz za wszystkie ofiary wojen.....  Zawierzamy, wszystkich wspierających prace remontowe…. Modlimy się za dzieci, młodzież i wszystkich przebywające na wakacje... zawierzamy wszystkich podróżujących na naszych drogach, prosząc dla  nich o bezpieczne powroty…  modląc się do Matki Bożej wołamy...

Pod Twoją obronę...

 

   

Strona główna | Porządek Mszy Św. | Historia | Intencje mszalne | Ogłoszenia | Kontakt

Ostatnia aktualizacja tej witryny: 22-08-14